Smart Business & Home Solutions

SBH Solutions’i peamine eesmärk on pakkuda paindlike lahendusi nii elektri, nõrkvoolu kui ka automaatika osas. Kasutades uusimaid tehnoloogiaid ja omades pikka kogemust antud valdkonnas püüame leida parima võimaliku lahenduse, pidades silmas töökindlust, energiasäästlikust ning kindlasti ka hinda.

Kodud, ärihooned või tööstusrajatised – elektritööd on hädavajalikud, et tagada elektrisüsteemide korrektne toimimine ning tagada ohutus. High-current works hõlmavad suuremate voolutugevuste käitlemist, näiteks elektrijaamades, tööstuses või suuremates hoonetes. Low-current works seevastu hõlmavad madalama voolutugevusega elektrisüsteemide, näiteks arvutivõrkude, telefonide või turvasüsteemide paigaldamist.

Nutikodu lahendused on muutunud üha populaarsemaks, sest nad annavad võimaluse automatiseerida koduseid funktsioone ja muuta elu mugavamaks. Nutikodu lahendused hõlmavad muu hulgas nutikaid valgustussüsteeme, tulede ja kütte reguleerimist, turvasüsteeme ja kodutehnikat. Elektritööd on nutikodu loomisel võtmetähtsusega, sest kogu süsteemi korrektne toimimine sõltub elektrisüsteemidest.

Portfolio

0
    0
    Cart
    Ostukorv on tühiPoe lehele

    Hinnapäring

    Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!