Tehtud tööd

Siin on mõned tehtud tööd nii väiksematel kui suurematel objektidel.

Studioworks OÜ kontor ja stuudio Tallinnas

Studioworks OÜ on online mängude teenusepakkuja olles spetsialiseerunud Live Dealer Studio tegevustele tehes koostööd tuntud hasartmänguettevõtetega rangelt reguleeritud valdkonnas. SBH Solutions OÜ ehitas välja tugevvoolusüsteemi ning kütteautomaatika.

Cinamon TRIPLA Pasila keskuses Soomes

Cinamon Tripla asub ühes värskelt valminud Helsingi suurimas ostukeskuses – Pasilas. Kinos on kuus saali millest kolmes teostas SBH Solutions OÜ kogu tugevvoolu paigalduse ning lisaks teostas kogu kino andmesidevõrgu paigalduse ja kõlarikaabelduse.

European Experience Centre elamustekeskus Tallinnas

Euroopa Elamustekeskus Eestis on 1200 m2, olles Euroopa suurim koos 360 kinoga. SBH Solutions OÜ teostas kogu tugevvoolu paigalduse, kütteautomaatika ning õhukvaliteeti jälgiva ventilatsioonisüsteemi.

Cinamon ALFA keskuses Lätis

Cinamon Alfa asub Riias, Lätis. Kino 8 saali mahutavad kokku 1360 külalist. SBH Solutions OÜ teostas kogu tugevvoolu ning andmesidevõrgu paigalduse.

Cinamon T1 keskuses Tallinnas

T1 keskuse Cinamon kinos on 6 saali millest 5 on 100-200 istumiskohaga ning suurim, Kosmos saal, 252 istumiskohaga. SBH Solutions OÜ aitas töid lõpuni viia erinevate tugev- ja nõrkvoolu tööde osas.

Cinamon REDI keskuses Soomes

Cinamon Helsinki Redi on esimene Cinamon kino Soomes. Kinos on 5 maailmaklassi kinosaali millest suurim, Kosmos, on 218 istumiskohaga. SBH Solutions OÜ aitas töid lõpuni viia erinevate tugev- ja nõrkvoolu tööde osas.

Kas suutsime Sind veenda?

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele

    Hinnapäring

    Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!