Elektrikäidu teenus Sinu ettevõttele

Elektrienergia on meie kaasaegse elu lahutamatu osa, kuid selle ohutu käitlemine ja hooldamine on ülimalt oluline. Saame ka sinul aidata tagada hoone ja vara ohutuse, kui tellid meilt elektrikäidu teenuse.
Previous slide
Next slide

Ohutus ennekõike

Ebakorrapärane hooldus või vigaste elektrisüsteemide ignoreerimine võib põhjustada hoone struktuurset kahjustust, tuleohtu ja muid ohtlikke olukordi.

Ennetav hooldus

Käiduteenuse osana keskendume ennetavale hooldusele. See tähendab, et me ei lahenda ainult olemasolevaid probleeme, vaid tuvastame ja kõrvaldame võimalikud ohud ja vead juba enne kui need muutuvad probleemiks. 

Hoia elektriarved kontrolli all

Elektrikäidu teenus hõlmab regulaarset elektrisüsteemi kontrolli ning aitab tuvastada ja kõrvaldada elektrisüsteemi energiakadusid. Käiduteenus aitab teil säilitada optimaalse efektiivsuse ja vähendada tarbetut energiakulu.

Kohustuslik käidukorraldus

On oluline teada, et kui elektrisüsteemi peakaitse on suurem kui 100 A, on käidukorraldus kohustuslik. Tagame, et sinu hoone on vastavuses õigusaktidega ja regulatsioonidega.

Kulude säästmine pikas perspektiivis

Kui võib tunduda, et elektrikäidu teenuse tellimine on lisakulu, tasub meeles pidada, et see võib tegelikult aidata sul säästa suuri summasid tulevikus. Kui elektrisüsteem jääb hooldamata, võivad esile tulla probleemid, mille parandamine võib minna kordi kulukamaks.

SBH Solutions pakub käidukorralduse teenust erinevatel äripindadel, sõltumata sellest, milline on sinu ettevõtte tegevusvaldkond või hoone tüüp!

Kõik elektritööd sinu ettevõttele ühest kohast!

Võta meiega ühendust

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiPoe lehele

    Hinnapäring

    Palun kirjelda, mille jaoks pakkumist soovid, vastame 48h jooksul!